Skip to content

Tüm Konuşmacılar

Farklı uzmanlık alanında yer alan zengin konuşmacı profilimizi bir araya getirerek iftiharla sunuyoruz. Türkiye’nin Fikir Önderleri Kulübü olarak güncel içerik geliştiriyoruz. İndeks Konuşmacı Ajansı, Türkiye’nin en geniş, en derin, en çeşitli portföyüne sahip olan konuşmacı ajansıdır. İndeks Konuşmacı Ajansı, bir fikir önderleri kulübüdür. Ajansımızın üyesi konuşmacılar, bilgi ve birikimlerini hedef kitlelerle etkin metotlarla buluşturur. Konuşmacılarımız, akademisyen, bürokrat, gazeteci, bilim insanı, girişimci gibi meslek dallarında uzmanlıklarıyla dikkat çeken bireylerdir.

Konuşmacılarımız kimlerdir?

Keynote konuşmacılarımız, bu mesleği profesyonel olarak icra eden; popüler, fikirleriyle kitleleri harekete geçiren, coşturan, kimi zaman güldüren her zaman düşündüren profesyonellerdir. Uzman Konuşmacı portföyümüz ise konusunda parmakla gösterilecek uzmanlığa sahip olan, başarılı kariyerleriyle toplumda iz bırakmış uzmanlardan oluşur. Konuşmacılarımız arasında eğlence dünyasından, eğitim sektöründen, günümüzün en etkin iletişim yöntemi olan influencer topluluklarından isimler yer almaktadır. Küresel konuşmacı hüviyeti taşıyan Türkler kadar popüler yabancı konuşmacılar da portföyde yer almaktadır. Gündemi yorumlamak, geleceği görebilmek, dünün analizini yapmak İndeks Konuşmacılarıyla kolay, anlaşılır ve aranan çözümdür.

İhtiyaca uygun konuşmacı sağlama hizmeti

İndeks Konuşmacı Ajansı’nın önemli özelliği, portföyü ne kadar geniş olursa olsun konuşmacı yaratma ve yönetme hizmetidir. İndeks Konuşmacı Ajansı’nın iletişim bilimi, gazetecilik mesleği ve içerik uzmanlığını buluşturan yönetim ekibi, profesyonel olarak sürdürülebilir “arama konumlandırma” yaparak yeni konuşmacılar, yeni nesil konuşmacılar, farklı özelliklerde konuşmacıları portföyüne kazandırmaktan gurur duyar.

Konuşmacı Ara

En Geniş Konuşmacı Portföyü