Skip to content

Hakkımızda

İndeks Konuşmacı Ajansı, konuşmacı tedariki alanında uzun yıllardır faaliyet göstermekte. İndeks Konuşmacı Ajansı, yerli ve yabancı buluşma noktası olarak konuşmacıları, kaliteli içerikleri, güncel konuları, bilim, sanat, kültür, magazin ve aklınıza gelecek her pencereden değerlendirir. İndeks konuşmacıları farklı hedef kitleler için etkili ve ilham veren sunumlarıyla dikkat çeker.

Hizmet yaklaşımımız

İndeks Konuşmacı Ajansı, sürdürülebilir hizmet anlayışıyla faaliyet gösterir. Yönetim, uluslararası standartlara, etik ilke ve değerlere bağlı, küresel gelişmelere göre pozisyon alan yetkin bir ekibe emanet edilmiştir. İndeks Konuşmacı Ajansı, her coğrafyada, her koşulda, kitleye özel, güçlü, güncel bilgiyle içerik hizmeti sunar.

Konu ve konuşmacı danışmanlığı

İndeks Konuşmacı Ajansı, konuşma içeriklerindeki iddiasını, danışmanlık, eğitim, lider-sözcü iletişimi ve uzman konuşmacı hizmetleriyle yürütmektedir. İndeks Konuşmacı Ajansı özel geliştirilmiş teknik alt yapısı, uluslararası ağı ve dünya çapında danışman kadrosuyla sürekliliğe değer veren kurumsal bir yapıdır.