Skip to content

|

Kadir
Çöpdemir

TV yapımcısı, TV programcısı, Dizi-sinema oyuncusu

Biyografi

Kadir Çöpdemir, Türkiye’nin en ünlü simalarından biri. Moderatör, sunucu, radyo, TV programcısı ve sinema oyuncusu ve yazar. Doğal, samimi ve kendine has üslubuyla insanlarla rahat iletişim kurabilen bir iletişimci. Çöpdemir’i özel sunum yeteneğiyle “Master of Ceremony” diye tanımlamak gerek.

İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu’ndan mezun olan Çöpdemir, meslek hayatına Türkiye’nin ilk özel radyosu Süper FM’de radyoculuk yaparak başladı. Ekmek Teknesi, Amerikalılar Karadeniz’de 2, Sınav, Deli Duran, Kızma Birader, Aşk Yakar gibi çeşitli dizi ve sinema filmlerinde oyunculuk yaptı. NTV’de Gerçeğin Ta Kendisi, Biri Bana Anlatsın, Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi? adlı televizyon programlarında yer aldı. Maksat Muhabbet adlı talk show programı ATV’de yayınlandı.  TRT 1’de Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor adlı programla ekranlara geldi.

Enerjik sunum, eğlenceli anekdotlar

Özel radyoların açıldığı günlerde imza attığı başarılı işlerle hayatımıza giren Kadir Çöpdemir bakın kendisini nasıl tarif ediyor; “Doğal bir biyoenerjim var. İnsanlarla kolay iletişim kurup kendimi kolay ifade edebiliyorum. İnsanlar da benimle kendilerini rahat hissediyor.”

Çöpdemir, kurumsal dünyanın da radarında. Kurum beklenti, talep ve insan kaynağı, lansman gibi özel durum  ihtiyaçlarına sıra dışı yaklaşımla yanıt veren Çöpdemir; reklam kampanyalarına katılıyor, bayi toplantılarına neşe katıyor, ürün – hizmet lansmanlarında farklı üslubuyla dikkat çekiyor. Çalışan, müşteri ve yöneticilerle gerçekleştirdiği doğaçlama röportajlar etkinlikleri renklendiriyor.

Konuşma Konuları

  • Kurum etkinliklerinde;

    • Sunucu
    • Moderatör
    • Tematik söyleşiler

Videolar