Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  KİTAPLAR   /  Çağlar Çabuk Kitapları   /  Yumuşak Güç
Çağlar Çabuk - Yumuşak Güç

Yumuşak Güç

“İçerik ve anlatışı mükemmel buldum. Sevgiyi, saygıyı, anlayışı bir kenara iten, kini, nefreti, kibiri içinde barındıran siyasi söylevler toplumu öylesine kutuplara ayırdı ki. Üstelik kötü örnek de oluşturdu ve oluşturmaya devam ediyor.

…Salı Grup toplantılarında kin, nefret ve öfkenin dayanılmaz yükselişini görüyor ve gerçekten üzülüyorum. “Yumuşak Güç” ü önce siyasilere öğretmek gerekiyor. “

-Cengiz Solakoğlu, TEGV Kurucu Mütevelli ve Yönetim Kurulu Üyesi Yönetim Danışmanı-

“Kaya gibi güçlü, su gibi berrak, ateş gibi sıcak, pamuk gibi yumuşak” insanlardaki “yumuşak güç” tanımı. Sayın Çabuk bu değerli eseriyle yediden yetmişe insanlar arası iletişimi anlatırken yaşamın tüm alanlarında doğru iletişimin açacağı kapıları bir kez daha gözler önüne seriyor. Zevkle okuyacağınız, okurken düşüneceğiniz, öğreneceğiniz güzel bir kaynak…”

-Psikolog Dr. Nur Velidedeoğlu Kavuncu, Profesyonel Koç – Eğitmen-

Çağlar Çabuk, okurlarına yaşamın her alanında şiddetin, sığ ve sahte bir otoriterliğin gereksizliğini sıcacık bir bir dil ve renkli örneklerle anlatıyor. Tam bir diktanın metaforu olarak görülebilecek şef ve orkestra ilişkilerinde bile yumuşak güce inanan biri olarak, bu kitapta defalarca kendimi ve her çalışmada karşılaştığım dinamikleri gördüm.

-Cem Mansur, Orkestra Şefi-

“Çağlar Çabuk, “Yumuşak Güç”le her insanın iş ve toplum ilişkilerinde, her zaman ve her yerde uygulayabileceği bir bakış açısı sunuyor. Yaşamı kolaylaştıracak, ilişkileri güçlendirecek, umutları arttıracak bir yaşam felsefesi… Üstelik kitabın akıcı ve yalın diliyle bu felsefeyi anlamak ve uygulamak da çok kolay…”

-Celal Seçkin, EFQM Yönetim Danışmanı-