İndeks Konuşmacı Ajansı bir Girişimidir | [email protected] | 0212 347 70 70

Menu

Kişisel Gelişim – Kariyer

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Gelişim ve değişim hayatın her alanında önemlidir. Değişen şartlara uyum sağlayarak kendimizi geliştirmek, başarılı olmanın önemli bir adımıdır. Gelişim, insanın çok yönlü olmasını sağlar. Bu da üretken, verimli ve güçlü bir birey olma yolunda önemli bir basamaktır. Kişisel gelişimlerine yatırım yapanlar hedeflerine daha kolay ulaşır, itibarını daha iyi yöneterek çevrelerine karşı verdikleri imajla da güçlü bir şahsiyet olduklarını kanıtlarlar.[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_custom_heading text=”İLHAM VE LİDERLİK” font_container=”tag:h5|text_align:left” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1586180823387{margin-top: 10px !important;padding-left: 0px !important;}”][vc_column_text]Başarı Hikayeleri

Liderlik

İlham

Kişisel Gelişim – Kariyer[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

Feng Shui Uzmanı
Ferda Ünsal
Feng Shui Uzmanı

Ferda Ünsal, Uzakdoğu felsefesi olarak bildiğimiz Feng Shui’nin önemli bir temsilcisi. Feng Shui’nin hayatın pek çok farklı alanında uygulanabileceğini gösteren Ünsal’a göre mutlu ilişkiler kurmak, beklentilerimize ulaşmak, bolluk içinde yaşamak, sağlıklı ve huzurlu olmak, çocuklarımızı neşeli ve başarılı görmek, bu yöntemi kullandığımızda rüya olmaktan çıkar. Feng Shui, yaşamın sunduğu tüm nimetlerden payımıza düşen maksimum faydayı elde etmek için, kendi doğamıza dönmek, yaradılışımızdan getirdiğimiz özelliklerimizi keşfetmek ve bunları geliştirecek bize en uygun mekanları hazırlamak için rehberlik eden kadim bir Uzakdoğu öğretisidir. Doğada var olan evrensel yaşam enerjisini, yaşadığımız mekanlarda harekete geçirmenin yöntemlerini gösterir.

Boğaziçi Üniversitesi’nden mezuniyetini takiben, Kanada’da tekstil mümessilliği yaparak profesyonel iş hayatına adım atan Ünsal, 1987 yılında eşinin işi sebebiyle Uzakdoğu’ya yelken açtı. 11 yıl yaşadığı Malezya’da tanıştığı feng shui öğretisinin kendi yaşamındaki olumlu sonuçlarını görünce bu öğretiyi bir yaşam tarzı olarak benimsediğine dikkat çeken Ünsal düşüncelerini şöyle ifade ediyor; “Doğanın bir parçası olan insan, yaşadığı mekanda da doğadaki denge ve uyumu arar. İnsan ve mekan uyumsuzluğu, hayatımızı olumsuz yönde etkiler. Beş bin yıllık geçmişi olan Feng Shui öğretisi, insanın varoluş özelliklerine uygun yaşam alanlarını düzenleme yöntemidir. Böylece daha sağlıklı yaşar, mutlu ilişkiler kurar, kendimizi geliştirir, kariyer beklentilerimize ulaşır ve kazancımızı artırabiliriz.”

Feng Shui Center of Excellence’ta eğitim alarak başladığı çalışmalarını Master Academy of Chinese Metaphysics’teki eğitimlerle destekledi. Çalışmalarını danışmanlık hizmeti verdiği Feng Shui Dünyası’nda devam ediyor. “Yaşama yön vermenin anahtarı elimizde… Yaşam bir yoldur ve Feng Shui bu yolda alacağımız kararlardan biridir” diyen Ünsal bu kararı almak isteyenlere rehberlik ediyor.

  • “Zaman-İnsan” ve “Zaman-Mekan” Etkileşimini Yönetmenin Yolları
  • İlişkilerimizde, Bizi Başarıya Götüren Yöntemler
  • Şirket Kazancını ve Çalışanlarının Verimliliğini Artırma Formülleri
  • İş Yerinizde ve Evinizde, Doğuştan Aldığınız Özelliklerle Uyumlu Mekanları Düzenleme Teknikleri


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]