Skip to content
+90 212 347 7070
Menu

Our Speakers

[vc_row][vc_column][vc_column_text]We proudly present our portfolio of speaker their profiles and areas of expertise.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]

Konuşmacı Ara

Speaker Portfolio
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]İndeks Konuşmacı Ajansı, Türkiye’nin en geniş, en derin, en çeşitli portföyüne sahip olan konuşmacı ajansıdır. İndeks Konuşmacı Ajansı, bir fikir önderleri kulübüdür. Ajansımızın üyesi konuşmacılar, bilgi ve birikimlerini hedef kitlelerle etkin metotlarla buluşturur. Konuşmacılarımız, akademisyen, bürokrat, gazeteci, bilim insanı, girişimci gibi meslek dallarında uzmanlıklarıyla dikkat çeken bireylerdir.

Keynote konuşmacılarımız,

bu mesleği profesyonel olarak icra eden; popüler, fikirleriyle kitleleri harekete geçiren, coşturan, kimi zaman güldüren her zaman düşündüren profesyonellerdir.

Uzman konuşmacı portföyümüz,

konusunda parmakla gösterilecek uzmanlığa sahip olan, başarılı kariyerleriyle toplumda iz bırakmış uzmanlardan oluşur. Konuşmacılarımız arasında eğlence dünyasından, eğitim sektöründen, günümüzün en etkin iletişim yöntemi olan influencer topluluklarından isimler yer almaktadır. Küresel konuşmacı hüviyeti taşıyan Türkler kadar popüler yabancı konuşmacılar da portföyde yer almaktadır. Gündemi yorumlamak, geleceği görebilmek, dünün analizini yapmak İndeks Konuşmacılarıyla kolay, anlaşılır ve aranan çözümdür.

Konuşmacı bulma ve yönetme

İndeks Konuşmacı Ajansı’nın önemli özelliği, portföyü ne kadar geniş olursa olsun konuşmacı bulma ve yönetme hizmetidir. İndeks Konuşmacı Ajansı’nın iletişim bilimi, gazetecilik mesleği ve içerik uzmanlığını buluşturan yönetim ekibi, profesyonel olarak sürdürülebilir “arama konumlandırma” yaparak yeni konuşmacılar, yeni nesil konuşmacılar, farklı özelliklerde konuşmacıları portföyüne kazandırmaktan gurur duyar.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”64″][/vc_column][/vc_row]