Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  KİTAPLAR   /  Yılmaz Argüden Kitapları   /  Yönetim Kurulu Sırları
Yonetim_Kurulu_Sirlari

Yönetim Kurulu Sırları

İş dünyasında başarının anahtarı nedir? Bu soruyu doğru cevaplayan şirketler şimdi dünyanın en büyükleri arasında. Cevabı bulamayanlar ise ya yerinde sayıyor ya da büyük sorunlarla karşılaştılar bile.

Yönetim, birbirine bağlı pek çok adımdan oluşan bir süreç. Sistemin sürekliliği ve tutarlılığında ve iş yaşamının her alanında başarılı olmak için dürüstlük veya yetenek yeterli midir? Elinizdeki kitap, bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını sunuyor.

Etkililik, tutarlılık, şeffaflık, adil olmak, hesap verebilirlik, katılımcılık/yayılım ve sorumluluk ilkelerini doğru insanları seçme, doğru olarak bir kurum kültürüne sahip olmak gelişimi ve başarıyı beraberinde getiriyor. Dört kıtadaki, kırkı aşkın kurumun yönetim kurullarındaki ve beş yüzü aşkın projedeki deneyimleriyle Dr. Yılmaz Argüden bu kitabında, başarıya giden yolda sağlam adımlarla ilerlemeniz için sizlere önemli ipuçları sunuyor.

Yılmaz Argüden’in basılmış kitaplarının yanı sıra e-kitap olarak hazırladığı “İyi Yönetişim El Kitabı”, “İtibar Yönetimi”, Entelektüel Sermaye”, “Değer Yönetimi”, “Veri Madenciliği”, “Kurumsal Sosyal Sorumluluk”, “Gönüllü Kuruluşların Yönetimi”, “Balanced Scorcard” yayınları da bulunuyor.