Didem Tınarlıoğlu

Didem
Tınarlıoğlu

DFA Danışmanlık ve Eğitim Hizm. şirketinde Kurucu, Danışman, Öğretim Görevlisi

Yönetim

İletişim

İnsan Kaynakları

Girişimcilik

Biyografi

Didem Tınarlıoğlu, Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler alanında eğitim aldı. ICF (International Coach Federation) ve AC (Association Coach Federation) onaylı profesyonel koçluk yetki belgesine sahip.

Perakende Mağazacılık sektörünün lider kurumsal firmalarında, 23 yıl süresince çok sayıda farklı görevlerde tecrübeler edinerek, İşletme Yöneticiliği, Satın Alma Yöneticiliği, çok sayıda Proje Liderliğinin yanı sıra ekiplere Mentörlük ve İç Eğitmenlik pozisyonlarında çalıştı.

Boyner Holding’in mağazacılık sahasında, dört yüz kişilik ekibin yönetim ve gelişiminden sorumlu olduğu pozisyonunu sürdürürken profesyonel çalışma hayatını girişimci ruhunu dinleyerek sonlandırma kararı aldı.

Yönetim Danışmanlığı

Hayalinde hep yer alan kendi kurduğu modüllerle şirketlere yönetimsel danışmanlık ve eğitmenlik yapma fikrini hayata geçirdi.

Halen yönetim danışmanlığı, eğitmenlik ve ekip koçluğu hizmeti vermekte olup, yanı sıra bireysel gelişim koçluğu yapıyor. Ayrıca, Business Network International (BNI)’da  iş sahiplerine girişimcilik ve gelişim alanlarında, Danışman  Direktörlük görevini de yürütmektedir.

Konuşma Konuları

  • Yönetim,
  • İnsan Kaynakları,
  • İletişim,
  • Girişimcilik

Videolar