Göksal İzci

Göksal
İzci

Yaratıcı Platform Kurucusu, kahvengelsin.com, baristaol.com

Tüketici İçgörüsü

Karar Verme

Davranış Ekonomisi

Tutum Davranış

Pazarlama trendleri

Akıllı Alışveriş

Biyografi

Göksal İzci, dünyaya Barista ihraç eden girişimci. İzci, kahvengelsin.com, baristaol.com gibi yaratıcı platformların kurucusu. Dünyaya açılan yenilikçi bakış açısıyla Türk Kahvesi cennetinde  Barista mesleğini  yarattı. Eğittiği Baristalar bileklerine altın bileziği dünyanın her yerinde iş buluyorlar.

İzci, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde aldı. Viyana Üniversitesi’nde Almanca dil eğitimi ve yüksek lisans dersleri alan Göksal İzci, İstanbul Üniversitesi’nde “E-memnuniyetin E-sadakate etkisi” konulu Tedarik Zinciri Yönetimi yüksek lisansını tamamladı.

Girişimcilik, Yenilikçi Markalar

Girişimci ruhu, eğitimini aldığı konulardan esinlenmesine neden olsa da icraat kısmında gönlünden başka işler geçirmeye başladı, farklı dünyalar olduğunu kendisinin yaratıcı fikirlerle oralara yelken açabileceğini gördü. Gizci Bilişim ve Eğitim Hizmetleri’ni kurup bünyesinde Barista OL, kahvengelsin.com, The Barista Center gibi yenilikçi markalar oluşturdu. Göksal İzci’nin uzmanı olduğu, eğitimini ve danışmanlığını verdiği alanlar: Tedarik zinciri yönetimi, e-ticaret, e-memnuniyet,  online itibar yönetimi, markalaşma ve franchising yönetimi.

İşletme kuruluşu ve yönetimi

Kurucusu ve program koordinatörü olduğu Barista OL aracılığıyla profesyonel baristalık, aşçılık ve pastacılık, kahve dükkanı lezzetleri ve sıfırdan işletme kuruluşu ve yönetimi eğitimleri vermeye devam ediyor. Ayrıca, şirketler için düzenlediği atölye programlarıyla kahveyi harmanlayarak “Entegrasyon ve İletişim” konularında keyifli programlar gerçekleştiriyor.

Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı’nın da servis sağlayıcısı olan Barista OL tarafından düzenlenen profesyonel barista eğitimleri, istihdama katkıda bulunacak şekilde farklı illerde yapılmaya devam ediliyor.

Tamamen bir Türk markası olarak yurt dışında kabul görme misyonuyla hareket eden Barista OL, verdiği eğitimler ve uluslararası alanda geçerliliği olan sertifikasıyla İngiltere’den ABD’ye, İsviçre’den Somali’ye kadar uzanıyor.

İmza attığı başarılı işler ve kurduğu markalarla, birçok kez ulusal ve uluslararası basında yer alan İzci, son olarak Güney Kore üniversitesi KUMA tarafından çekilen ve National Geography için hazırlanan bir belgesele Barista OL markasıyla konu oldu.

Konuşma Konuları

  • Başarı Hikayesi; Barista Olmak
  • Baristalık nasıl en popüler meslek oldu?
  • E-ticaret E-memnuniyet E-sadakat
  • Online İtibar Yönetimi
  • Online Pazarlama
  • Markalaşma ve Franchising
  • Tedarik Zinciri Yönetimi

Videolar