Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  KİTAPLAR   /  Güventürk Görgülü Kitapları   /  Pazarlama 3.0 – Yeni çağın pazarlama yaklaşımı
Güventürk Görgülü - Pazarlama 3.0

Pazarlama 3.0 – Yeni çağın pazarlama yaklaşımı

Pazarlama 3.0 – Yeni çağın pazarlama yaklaşımı, birbirinden çok farklı bakış açılarını ve birbiriyle çok ilgisizmiş gibi görünen bilgi ve deneyimleri bir araya getirerek bir potada eritiyor ve okuyucuya yeni bir pencere açıyor. Ama Pazarlama 3.0’ın okuduğunuz diğer pazarlama kitaplarından asıl farkı bu değil. Bir araya geldiklerinde Pazarlama 3.0’ı benzersiz hale getiren üç önemli faktör var.

Birincisi yazarların 20 yılı aşan uygulama deneyimleri. Profesyonel hayatın değişik kademelerinde kazandıklarının üzerine, girişimci olarak edindikleri deneyim ve çok değişik sektörlerde gerçekleştirdikleri uygulamalar, Pazarlama 3.0’ın “gerçekçilik” boyutunu belirliyor.

İkincisi, yazarların siyaset bilimi, kamu yönetimi ve ekonomi gibi disiplinlerde Türkiye’nin önemli isimlerinin tedrisatından geçmiş olmaları. Bu altyapının üzerine gelen pazarlama bilgisi, Pazarlama 3.0’a benzersiz bir bakış açısı sağlıyor.

Üçüncüsü ise basit anlatım ve akıcılık. Biri mesleki  olarak pazarlama disiplininden gelen, diğeri ise gazetecilik, özellikle de ekonomi gazeteciliğinden pazarlamaya yönelmiş olan iki güçlü kalemin elinden çıkan Pazarlama 3.0, aynı zamanda pazarlama konusunda, gazeteci diliyle yazılmış ilk kitap olma özelliği taşıyor ki, bu özellik Pazarlama 3.0’a olağanüstü bir okuma zevki ve akıcılık katıyor.