Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  KİTAPLAR   /  Abdullah Bozgeyik Kitapları   /  Mutluluk Üretimi A.Ş.
Abdullah Bozgeyik - Mutluluk Üretimi A.Ş.

Mutluluk Üretimi A.Ş.

Müşteri İlişkileri Yönetimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler; Kişisel firma olarak başarılı olmak istiyor musunuz? Etkinlik ve konferanslara gidiyor ve üzerinde konuşulan “CRM yani Customer Relation Management” terimini merak ediyorsanız bu kitapta sorularınıza cevaplar bulacaksınız.

CRM; hem ön ofis (pazarlama, satış ve müşteri servisi) hem arka ofis (muhasebe, üretim, lojistik) uygulaması olmakla kalmayıp aynı zamanda diğer tüm bölümler, müşteriler ve iş ortakları ile koordinasyonu ve iş birliğini sağlayan müşteri merkezli bir ilişki yönetimi felsefesidir.

CRM terimi sizin için eğer sadece bir yazılımı çağrıştırıyorsa ve o yazılımın da sadece çağrı merkezlerinde kullanılacak bir çözüm olduğunu düşünüyorsanız, daha kötüsü o yazılımın kullanıcı eğitimi size CRM eğitimi olarak sunulmuşsa bu kitabı okumanız gerekiyor.

Eğer doğru anlar ve uygularsanız CRM bir yönetim felsefesi olarak firmanızı başarıya taşıyacaktır. Bu kitabı okumanız sonrası eğer firmanızdaki diğer yöneticileri ve konuyu öğrenmek isteyenleri CRM konusunda bilgilendirmek isterseniz kitaptan onlara da hediye edebilirsiniz.

Size ve firmanıza CRM yolculuğunuzda başarılar diliyorum.  (Tanıtım Yazısından)