Tel: (0212) 347 70 70 - indeks@indeksiletisim.com

LEIGH BUREAU <-Geri

Dünyanın en köklü konuşmacı ajansı olan Leigh Bureau, 1929 yılında bugün başkanlık görevini yürütmekte olan Bill Leigh’in babası W. Colston Leigh tarafından kuruldu.

Leigh Bureau, kuruluşundan bugüne, aralarında Eleanor Roosevelt ve Boris Yeltsin gibi isimlerin de bulunduğu dünyaca tanınmış, tarihe iz bırakmış önemli konuşmacıları temsil etmektedir.

Leigh Bureau, dünyada konuşmacı endüstrisinin yaratılmasında ve şekillenmesinde kritik rol oynadı. Bu sahadaki kültürün oluşmasına ve zaman içinde gelişerek bugünkü haline dönüşmesine önemli katkı sağladı.

Leigh Bureau, yalnızca sektörün yaratılmasında değil, konuşmacı disiplininin iş dünyası ve beraberindeki disiplinlerde yaratılmasını sağladı. 1980'lerin başında oluşan sektöre ve pazara öncülük etti. Kendi alanlarında parmakla gösterilecek fikir liderlerinin, zengin içerikli konuşmalarıyla iş dünyası ve entelektüel kitlelere ulaşmasını sağladı. En iyi ve değerli içerik sunan platform olma konumunda kalıcı bir şekilde uzmanlaştı.

Leigh Bureau Dublin merkez ofisi, Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Güney Asya, Avustralya ve Yeni Zelanda’yı kapsayan, uluslararası çalışmaları yönetirken, Avrupa ve Batı Yarımküre’nin geri kalanında, uluslararası güçlü bir varlık oluşturmayı başardı.

Kuzey Amerika ve Japonya çalışmaları New Jersey ofisinden yönetilmektedir. Leigh Bureau International, Orta ve Güney Amerika ile diğer dünya pazarlarına hizmet vermektedir.

İndeks Konuşmacı Ajansı Leigh Bureau Ltd. Türkiye temsilcisidir.


LEIGH BUREAU SPEAKERS NEWS