Tel: (0212) 347 70 70 - indeks@indeksiletisim.com
<-Geri

Melih Öztalay, online pazarlama, reklam tanıtım ve başarılı stratejik çözümler geliştirme konusunda 25 yıla yakın bir deneyime sahip.

Profesyonel çalışmalarında iş geliştirme, satış ve yönetim konularına odaklanan Öztalay, ABD Michigan’da kurduğu SmartFinds Marketing adlı dijital pazarlama ajansı ile ulusal ve uluslararası kurumlara hizmet vermeye devam ediyor.

Pazarlama ve tanıtıma ait gerçek bilgilerin bilgi teknolojisi ile birleştirilmek ve dijital teknolojileri işletmelerin ihtiyaçlarına göre konumlayarak stratejik bir yaklaşım geliştirmek, Melih Öztalay’ın uzmanlık alanına giriyor.

“Yeni fikirlerin ve teknolojinin öncelikli sahiplenicisi olarak” kendini tanımlayan Melih Öztalay, bu yaklaşımı sayesinde müşterilerinin iyi planlanmış, verim sağlayan pazarlama stratejilerinden yararlanabildiğini ve rekabette avantaj elde edebildiklerini belirtiyor.

Melih Öztalay kimdir?

Eğitimini Almanya (Frankfurt American High School) ve ABD’de (Central Michigan Univesity, Bachelor of Science) tamamlayan Melih Öztalay, yaklaşık 35 yıldır ABD’de yaşıyor ve profesyonel çalışmalarına Türkiye ve ABD’de devam ediyor. Uzman olduğu inovasyon, teknoloji, dijital pazarlama, dijital reklam, içerik pazarlama, sosyal medyada pazarlama, yerel pazarlama alanlarında profesyonel hizmet ve danışmanlık vermeye devam eden Öztalay’ın bu konularda yaptığı araştırmalara ve yazdığı makalelere ABD’nin pek çok yayın organında yer veriliyor.