Tel: (0212) 347 70 70 - indeks@indeksiletisim.com
<-Geri

“Doğal bir biyoenerjim var. İnsanlarla kolay iletişim kurup kendimi kolay ifade edebiliyorum. İnsanlar da benimle kendilerini rahat hissediyor.”

Doğal, samimi ve kendine has üslubuyla insanlarla rahat iletişim kurabilen bir isim Kadir Çöpdemir. Özel radyoların açıldığı ilk günlerden beri başarılı işlerle adından söz ettiriyor.

Bugüne kadar radyo programcılığından köşe yazarlığına, oyunculuktan televizyon programcılığına kadar pek çok çalışmaya imza atan Çöpdemir, kendine ait bir dille el attığı her projeyi farklı kılıyor.

İndeks Konuşmacı Ajansı üyesi Kadir Çöpdemir’in firmalarla gerçekleştirdiği çalışmalar son dönemlerde oldukça ilgi çekiyor. Kurumların beklentilerine, taleplerine, ihtiyaçlarına göre sıra dışı projeler geliştiren Çöpdemir; reklam kampanyalarına katılıyor, bayi toplantılarına neşe katıyor, ürün lansmanlarında farklı üslubuyla dikkat çekiyor. Firma çalışanlarıyla ve müşterileriyle röportajlar da gerçekleştiriyor. Elbette tüm bunlar Çöpdemir’e has dokunuşlarla renkleniyor.

Kadir Çöpdemir ile bugüne kadar bu farklı projelerde çalışan kurumlar arasında Teknosa, Garanti Bankası, Ford, Reckitt-Benckiser, Daimler-Chrysler, Fortis Bank, Renault, Permatik, Siemens ve Pepsi gibi dev firmalar göze çarpıyor.

Kadir Çöpdemir kimdir?

1967 yılında Tokat Zile’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. Meslek hayatına Türkiye’nin ilk özel radyosu Süper FM’de radyoculuk yaparak başladı. Ekmek Teknesi, Amerikalılar Karadeniz’de 2, Sınav, Deli Duran, Kızma Birader, Aşk Yakar gibi çeşitli dizi ve sinema filmlerinde oyunculuk yaptı. NTV’de Gerçeğin Ta Kendisi, Biri Bana Anlatsın, Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi adlı televizyon programlarında yer aldı. Maksat Muhabbet adlı talk show programı ATV’de yayınlandı.  Halen Trt 1’de Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor adlı programı yapıyor.