Tel: (0212) 347 70 70 - indeks@indeksiletisim.com
<-Geri

“Müşteri devrinde yaşıyoruz. Pazarı müşteriler yönlendiriyor çünkü pazarda alıcılardan çok satıcılar var. Müşteriler paralarını çok temkinli ve az harcarken rakipleriniz sizi yok etmek için ellerinden geleni esirgemiyor. Fiyatınızı, kâr marjlarınızı ve pazar payınızı onlar belirliyor. Diğer yandan büyük kâr marjları ile elde edilen ‘Tatlı Kazançlar’ da artık mazide kaldı. Yaşam oksijeniniz gittikçe azalıyor.”

Yaşamınızı Sürdürebilmek İçin Satmak Zorundasınız…

“Bunun için:  Ürün ve Hizmetleriniz ‘Çok İyi’ olmalı. Müşteri sayınızı ve müşteri başına yaptığımız ciroyu yükseltmelisiniz. Müşterilerinizin sürekli sizden ve daha sık satın almasını sağlamalısınız. Ürün ve hizmetleriniz üzerine ‘Katma Değer’ koymalısınız.” Ve tüm bunları yapabilmek için güncel strateji, taktik ve yöntemlerle donatılmış, satış koşulları için profesyonelce mücadele veren ve kazanmasını bilen, bilgi düzeyi yüksek, işinde uzman, sorun çözebilen, heyecan ve hırsı yaptığı satışlarla kamçılanan, öz motivasyonu yüksek satış temsilcilerine gereksinimiz var.

Bugüne kadar 30’u aşkın sektörde sayısı 2.000’i aşan eğitim ve konferans veren Ali Kirman; halen yeni milenyumun satış taktik ve stratejileri, satış kadrosunun yönetimi, müşterilere gerçek hizmeti sunma ve gruplar karşısında etkin konuşma ve sunum becerileri konularındaki deneyimlerini katılımcılarla paylaşıyor.

Ali Kirman kimdir?

Orta öğrenimini TED Ankara Koleji ve İngiliz Erkek Lisesi’nde (EHSB), yüksek öğrenimini ise İngiltere’de, University of The West of England’da (UWE) ekonomi dalında B.A Economics derecesi alarak tamamladı.

İş yaşamına satış temsilcisi olarak başladı. Çok uluslu şirketlerde yönetici kademelerinde çalıştı. Yurt içi ve dışında birçok seminer ve kursa katıldı.

1991’de Yön Eğitim ve Danışmanlık şirketini kurarak, birikimlerinin sonucu elde ettiği bilgileri, dünyanın en seçkin eğitim programları ile birleştirerek kendi özel programlarını hazırladı ve sunmaya başladı.