Tel: (0212) 347 70 70 - indeks@indeksiletisim.com
<-Geri

Sezen Aksu'nun "Gülümse, Düş Bahçeleri ile Düğün ve Cenaze" albümlerinin albüm fotoğraflarını çekmiş, fotoğraf çektirmeyi çok sevmeyen Sezen Aksu'nun zamanında yalnız kendisiyle çalıştığı değerli fotoğrafçılardan biri olan Gültekin, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fotoğraf ana sanat dalında öğrenim gördü.
Öğrenimini tamamladıktan sonra Karacan Yayınları, Ses - Hayat dergileri, Dönemli Yayıncılık, Güneş Yayınları gibi birçok kuruluşta Fotoğraf Servisi Şefi ve Fotoğraf Direktörü görevlerinde bulundu.

1991 yılında AG Fotoğraf- Prodüksiyon adında kendi stüdyosunu kurarak aralarında birçok ünlü moda, tekstil ve sanayi şirketinin olduğu müşteri portföyüne hizmet vermeye başladı. Uzmanlık alanı moda fotoğraf çekimi olan Gültekin, aynı zamanda mimari, sanayi ve ürün fotoğrafları çekmekten büyük keyif alıyor.

Güzellik yarışmaları ve Best Model of the World yarışmalarında jüri üyelikleri yapıyor. Bununla birlikte birçok ünlü müzik ve sinema sanatçısının albüm ve portre çalışmalarını sürdürüyor.

Birçok karma sergilere fotoğraflarıyla katılan Gültekin, çalışmalarına AG Fotoğraf Prodüksiyon firmasında devam ediyor.

Laptop

Kadın

Panoramik

Gökdelen

Bina

dekorasyon