Tel: (0212) 347 70 70 - indeks@indeksiletisim.com

GÖRSEL AJANS <-Geri

İyi fotoğrafçılar, işini bilen kameramanlar, yetkin teknik ekip, başarılı dijital prodüksiyon ekipleri, ehil montajcılar ve süreç yöneticileriyle hizmet veren İndeks, içerik ile görseli başarıyla buluşturuyor.

İndeks Görsel Ajansı, kongre ve toplantıların en önemli anlarını belgelemek için özel bir ekibin desteğiyle gerçekleştirilebilecek projelerde her tür görsel hizmeti sağlıyor.

İndeks Görsel Ajansı, Türkiye’nin önde gelen sanatçılarıyla proje bazında iş birlikleriyle kurumlara hızlı, doğru, farklı bir hizmet sunuyor.

İndeks’in portföyündeki yaratıcı ekibi, dönemsel ya da süregelen projelere cevap verebildiği gibi, özel ve butik her türlü yaratıcı çalışmaya imza atarken, sokak çalışmalarından endüstriyel fotoğrafçılığa, çocuklu çekimlerden ürün çekimlerine kadar geniş bir yelpazede çalışıp, gerekli hallerde ekip desteği sağlıyor. Görsel Ajans hizmeti, şirket ve kurum organizasyonlarının video, fotoğraf, bant, cd-dvd çekimleri, yapım ve seslendirme, materyallerin cd-dvd çoğaltımları, verilen reklam ve tanıtım video fotoğraf çekimleri için gerekli stüdyo, montaj, dublaj, video-fotoğraf grafik animasyon çalışmalarını kapsıyor.