Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  medyailiskileri-blog   /  ABD’den Avrupa’ya beş büyük medya etkinliği

ABD’den Avrupa’ya beş büyük medya etkinliği

Medya ve iletişim sektöründe çalışıyor ya da bu alandaki gelişmelere ilgi duyuyorsanız ajandanızı hemen açıp not edin: Bu sonbaharda, ABD’den Avrupa’ya beş önemli etkinlik sizi bekliyor. İşte o etkinlikler…

1. Online News Association (ONA17), 5 – 7 Ekim 2017, Washington
Dünyanın en saygın dijital gazetecilik etkinliklerinden biri kabul edilen ONA17, bu yıl yine en güncel gelişmelerin paylaşımına sahne olacak. Sektörün profesyonellerinin buluştuğu etkinlik boyunca sürükleyici gazetecilik panelleri, özel konukların yer aldığı interaktif söyleşiler yer alacak.

2. The Folio Show, 9-11 Ekim 2017, New York
Dergi ve dijital medya yöneticileriyle tanışmak, buluşmak ve yeni bağlantılar kurmak için iyi bir fırsat sunuyor. Bu etkinlikte içerik üretiminden sosyal medyada stratejik paylaşım yapmanın sırlarına dek birçok konuda yeni bilgiler edinebilirsiniz. İçerik, pazarlama, etkinlik, satış ve reklam operasyonları olmak üzere beş başlıkta paneller düzenlenecek.

3. Media Tech Summit, 26 Ekim 2017, New York
Zirvenin 2017 teması “Dijital Katılım Gücünü Artırmak”. Birbirinden renkli konuşmacıların yer alacağı etkinliğe geçen yıl Facebook, Time Warner, NBC Universal gibi dev şirketlerin yöneticileri katılmıştı.

4. Digiday Video Anywhere, 1 – 3 Kasım 2017, Laguna Niguel
Digiday zirvesi, yayıncıların dijital video üretiminde karşılaştıkları zorluklarla nasıl baş ettiklerini ortaya koymaları ve profesyonellerin de bu alanda bilgi alışverişinde bulunabilmeleri için iyi bir fırsat sunuyor. Sadece görüntülemede değil, gelir artırmayı hedefleyen yeni iş modellerinin geliştirilmesi konusunda da ufuk açıcı sohbetlere ev sahipliği yapıyor.

5. News XChange, 15 – 16 Kasım 2017, Amsterdam
Yalnızca iki gün sürecek etkinlikte dünyanın farklı noktalarından gelen yüzlerce medya yöneticisi ve iletişim profesyoneli bir araya geliyor. Gerçekleştirilecek panel ve söyleşilerin konusu ise ağırlıklı olarak gazetecilik mesleğinde karşılaşılan sorunlar.