Tel: (0212) 347 70 70 - indeks@indeksiletisim.com
<-Geri

Medya İlişkileri Eğitimi yazı, söz, ses, görüntü gibi hiç de aklımıza gelmeyen ve her gün doğal olarak verdiğimiz uğraşları hedef alıyor. Çoğunlukla iyi konuştuğumuzu,  iyi yazdığımızı düşünürüz. Çok da doğrudur. Peki ne zaman, kaç kere, kime, nasıl, nerede sorularına cevap verelim dediğimizde işler biraz karışır...

İşte orada da uzmanlar girer devreye. İletişim çok sesli bir orkestradır. İyi yönetmek asıl olandır. Bütüncül bir bakış açısıyla ele alındığında iletişimden harikalar yaratmak mümkündür.

Peki görüntümüz? Doğaldır ki, herkes iyi ve yerinde giyindiğini düşünür. Ve bu da çok doğrudur aslında. Peki hangi sektör, faaliyet alanı, hangi coğrafya, cinsiyet, pozisyon, mevsim, toplantının türü... Uzatmaya gerek yok. Bu unsurlar girdiğinde ezber bozulur.

Bir de süreklilik vardır ki, her şeyden önemli. Bir kere değil, “her kere”!

Kurumlar ve kurum liderleri bulundukları coğrafyaya, faaliyet gösterdikleri sektöre ve hatta hitap ettikleri hedef kitleye uygun görünmek zorundalar. Bu noktada iletişimi bir bütün olarak değerlendirdiğimizde imajın önemi ortaya çıkıyor. İmaj aslında çok etkili bir pazarlama aracıdır.

Özlem Çakır; sunum teknikleri ve imaj konusunda Türkiye’de özetle bir numara! İndeks Medya İlişkileri Eğitimleri’ne değer katan bir uzman.  

Çakır, eğitimlerde, kurum yönetici ve liderlerinin algı yönetimini iyi yönetebilmeleri konusunda imaj ve iletişim danışmanlığı yapıyor. Medya ile ilişkileri yöneten, yürüten, geliştiren, kurumu kamuoyu önünde temsil eden, tüm yönetici ve şirket sahiplerinin faydalanabileceği eğitimler sunuyor. Profesyonellerle yaptığı çalışmalarda, kendini geliştirme, görüntüde yakışanı bulma ve satın alma, kendilerini doğru ifade edebilmeleri konusunda yardımcı oluyor.